Nasi partnerzy

Na wymagającym rynku trudno być samotną wyspą. Dlatego od lat z powodzeniem współpracujemy z solidnymi i zaufanymi partnerami, którzy doceniają nasz dotychczasowy rozwój i skuteczne metody działania.

Krajowa Izba Gospodarcza jest największą niezależną organizacją biznesu w Polsce. Powstała w 1990 roku. Reprezentuje największą liczbę przedsiębiorców, łącząc ponad 150 organizacji biznesowych.

Krajowa Izba Gospodarcza promuje społeczną wrażliwość biznesu oraz dba o polskich przedsiębiorców na arenie międzynarodowej.

KIG jest członkiem Eurochambres (Stowarzyszenia Europejskich Izb Przemysłowo – Handlowych) i Międzynarodowej Izby Handlowej w Paryżu. Ponadto, KIG współpracuje z większością narodowych izb gospodarczych na świecie.

Krajowa Izba Gospodarcza kig.pl

Kancelaria RKKW została uhonorowana w kategorii: „Commercial Law Firm of the Year – Poland” w konkursie „2014 Legal Awards” organizowanym przez AI Global Media Ltd – International Publishing Group.

RKKW – Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy

Bank rozpoczął działalność w 1986 roku jako Bank Rozwoju Eksportu (BRE Bank) i przez te lata systematycznie budował kompetencje w zakresie obsługi różnych grup klientów, stale wzbogacając ofertę. Po ujednoliceniu marki w listopadzie 2013 roku – kiedy nazwa mBanku zastąpiła nie tylko nazwę firmy, ale również marki BRE i MultiBanku – bank zyskał nie tylko nowy wygląd, ale i nowe wartości. Dzisiaj jesteśmy bankiem uniwersalnym, specjalizującym się w obsłudze wszystkich grup klientów. Pod logo mBanku, przyjmującym różne barwy w zależności od rodzaju oferty, świadczymy kompleksowe usługi z zakresu bankowości detalicznej, firmowej, korporacyjnej i prywatnej.

mBank